Powalczmy o siłownię plenerową!

siłownia na powietrzuJest szansa abyśmy na Konieczkach mieli siłownię na świeżym powietrzu!

Ełk został zgłoszony do konkursu Nestle, w którym można wygrać jedną z 16 darmowych na siłowni plenerowych. Zakwalifikowaliśmy się już do II etapu 

Teraz wygrana zależy od nas wszystkich – wygrywają miasta i lokalizacje z największą ilością głosów.

Siłownia Nestle może powstać na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku na naszym osiedlu. Nieopodal wskazanej działki znajduje się plac zabaw dla dzieci zrealizowany dzięki rządowemu programowi „Radosna Szkoła”, boisko wybudowane w ramach programu „Blisko Boisko” oraz boisko wielofunkcyjne. Siłownia plenerowa Nestle stanowiłaby dopełnienie oferty sportowo – rekreacyjnej, z której korzystałaby w trakcje zajęć W-F młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 9 oraz mieszczącego się obok Gimnazjum nr 3 im. Kard. S. Wyszyńskiego.

W związku z tym, że jest to obszar ogólnodostępny, z siłowni mogliby nieodpłatnie korzystać również chętni mieszkańcy Ełku.

Głosowanie trwać miało od 6 kwietnia do końca czerwca. Codziennie można oddać jeden głos.

Dlatego gorąco zachęcam, proszę Was o zmobilizowanie się, wsparcie naszego samorządu i głosowaniu – ile się da i kiedy się da!

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się przez Internet, pod adresem w poniższym linku:

Zagłosuj na Ełk

W wyszukiwarce należy wpisać  EŁK

Wyświetlona zostanie lokalizacja „EŁK PIWNIKA PONUREGO 1„.

Po kliknięciu „głosuj” należy podać swój adres e-mail, na który zostanie wysłany e-mail z linkiem weryfikacyjnym.

Ps. Nie zniechęcajcie się w razie problemów technicznych – w innych miastach „rzucili” się do głosowania i serwery nie wytrzymały. Niemniej w końcu usterka zostanie usunięta i „wyścig” się rozpocznie

Fot: Radio 5